Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz menpee #932 üzenetére

    Egyetértek. Azért a Facebook gondozásából kiindulva rájöhettünk, hogy nem adhatják veszteségesen a dolgot. Nekik a profit a lényeg, nyugodtan kimondhatjuk, hogy beálltak a pénzemberek is az Oculus mögé, ez látszika z árán. ha viszont alkatrészárban ÉS a fejlesztési költségeket hozzávennénk, nem jönne ki sokkal olcsóbban, teszem azt fele ennyire a csomag.

    Szerintem néhány ember el van tévedve és azt hiszik, hogy az évek munkája az smafu, ingyen jutott el ida a VR, hogy egy ilyen konzumer terméket a piacra lehessen dobni.

    Az meg, hogy melyik chip meg milyen lencse mennyibe került... én sosem értettem azokat az embereket akik ilyen mélyen szeretnek mások zsebében turkálni. Érdekelni érdekel, kicsit én is fel vagyok háborodva az áron, de ennek ellenére én is ki fogom csengetni érte majd valamikor, mint ahogyan az összes többi ember is ki fogja, hiszen ez van. Arra pedig badarság is várni, hogy más olcsóbban fog ilyen minőségű technológiát a fogyasztói társadalom elé hinteni csak azért mert nem engedheti meg magának mindenki a Riftet... :U Ezért is felesleges arról vitatkozni, hogy mennyibe kerültek bele az alkatrészek, hiszen rengeteg járulékos költség van az anyagáron felül.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák