Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz hito #5537 üzenetére

    Az elmélet az, amit te is írtál fentebb: a nagyobb kijelző szerintem valamivel nagyobb betekintési szöget ad, a kisebb kijelző viszont nagyobb pixelsűrűséget. Pixelsűrűségben egyelőre nem létezik placebo, mivel nincs olyan VR eszköz a piacon aminek feleslegesen nagy lenne a pixelsűrűsége... És egy darabig nem is lesz. :)

    Szvsz bármelyiket választhatod, mindkettőnek van előnye-hátránya. Én a helyedben egy mobil készülék típusát nem a VR kérdésben dönteném el, hanem a többi funkció, drivertámogatás és egyéb érvek helyezendőek előtérbe.

    (#5500) Márton: A hétvégén bőven kiteszteltem a fekete (323-as) GV-t. Semmi hullámosodás nincs a széleknél, tökéletes az optika. VD2-es 6.0.1 Marshmallow előtti utolsó frissítés. Nem tudom mikor megyek át 7-esre, egyelőre jó nekem itt.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák