Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsakBazsi13

    újonc

    válasz Raymond #48855 üzenetére

    Egy friss headset ami ugyanolyan számokkal és jobb lencsékkel rendelkezik nem tudja felvenni a versenyt a G2-mel sajnos. Ezt lehet állítani bárhogy, ez még nincs kiforrva! Elrakom egy kicsit aztán megnézzük 3-4 hónap múlva. Vájt szemű vagyok, de nekem ez olyan mint az első iphone amit Jobs mutatott be és a valóságban nem működött rendesen, csak a bemutató után hónapokkal mikor kikerült az emberekhez. Csak most úgy érzem a pico az első iphone-t adta ki hibásan, amit a Jobs mutatott be. Később lehet még belőle valami, de inkább maradok a G2 meg a Questnél. Stabilabb és nincsen velük probléma. Úgy vettem észre hogy a vélemények mindenhol eloszlanak, így ha nekem nem tetszik a továbbiakban egyszerűbb nem foglalkozni vele, mert ha nem képes a g2 szupergyors kijelzőjének a teljesítményére display port nélkül, akkor sok értelme nincs lecserélni a quest 2-ről főleg ha a kényelmet is nézem. Mert hát ahogy a legtöbb helyen olvastam meg érzem is, az első szivacs kb dörzspapír jellegű, hátul meg elcsúszik a hajam miatt arról meg ne beszéljünk hogy MÁR hajszálrepedés van a pánton. Szerintem ha kijön a Quest 3 ez már megy is a levesbe mert olyan nagy előreugrás nincs benne így két nap használat után. Amúgy kösz a választ!

Új hozzászólás Aktív témák