Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz barcalaci84 #35977 üzenetére

    Amúgy nálam ez se így működik, ha nyomogatom a GAMES alatt a cuccokat, és az egy Steames játék lenne, akkor kicsit homokórázik és nem történik semmi.

    De ha a gépről elindítom a SteamVR-t, akkor bejön a Steam VR Home a VD-ben is VR-ban és onnan a játékot akkor már el tudom indítani simán. Oculus játékokkal nincs ez, azok indulnak a GAMES alól is.

    Azt pedig, hogy kb minden 5. próbálkozásra tud csatlakozni a gépemhez a VD, szintén lokális problémának érzem :) Próbálkoztam minden antivírus, tűzfal letiltással, de még érzésre se jobb. Párszor mindig rányomok a connectre, aztán vagy egyből kiírja, hogy FAILED, vagy kicsit szőrözik, még látom, hogy MEASURING BANDWIDTH, aztán megint nem történik semmi. Ezt eljátsszuk 4-5x, utána CONNECTED lesz, és minden ok, 2 órán át, míg le nem merül a headset :D

    Bónusz: ha VD-vel játszottam az Alyxet, akkor utána hiába dugom rá a Linket, hogy össze tudjam hasonlítani, az istennek se hajlandó bejönni a kép a headsetben, csak a hang, és a monitoron meg látszik, hogy fut a játék. Hát, így kell VR-mentesíteni az Alyxet :D

    @Jinxb1rd, mire megkapod a Q2-t, én már végigszívok mindent helyetted, és Neked csak készen használnod kell ;)

Új hozzászólás Aktív témák