Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barcalaci84

    őstag

    válasz Dyingsoul #29734 üzenetére

    így közel 2 hét reverbezés után és a leaked képek alapján ez egy best buy headset is lehet
    ez a felbontás már elég durva ugrás (főleg cv1-ről)
    a 2 plusz kamera javíithat a követésen , ami már most is jó szerintem...
    Nem tudom mit mókoltak a microsoftnál az utóbbi időben szoftveresen , de az eddigi vélemények alapján én sokkal rosszabbra számítottam a wmr-től.
    néha észreveszem h kicsit hibázik ,de olyan gyorsan helyreáll h a játékokban nem befolyásolja a teljesítményemet.
    legalábbis pl beat saberben javítgatok a rift s-es eredményeimen mostmár...
    fps-ben a 2 kéz kitakarásnál sem vettem észre semmi problémát , teljesen stabil a követés...
    Lab-ban íjazgattam kicsit és ott is minden szuper volt , pedig ugye az egyik kontroller szinte hozzáér a hedsethez a másik meg a fülöm mögött van , mégis pontosan tudtam lövöldözni
    ha játékban hát mögé kell nyúlni pl tárgyakért a hátizsákba stb akkor is működik minden tökéletesen

    múltkorában még hiányoltam pár dolgot az oculustól , de azt kell mondjam h ez a mixed reality home szuper...
    a hangvezérlés hatalmas plusz a wmr javára számomra
    pl ha szimezni akarok akkor be se kapcsolom a kontrollereket, indítom hangvezérelve a dolgokat
    bármikor hangvezérlésre be tudom kapcsolni a "passthroght" , vagy bezárni indítani játékokat appokat
    apróságok , de nagyban növeli számomra a felhasználói élményt

    szóval ez a reverb g2 jónak ígérkezik , mert jó alapra építkezik

Új hozzászólás Aktív témák