Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    Pár hete a Riftem az alábbi hibajelenséget produkálja random ( 30 percenként vagy van hogy 1 óráig is jó ) :

    Fekete képernyőt bedob és utána legtöbbször vissza jön a kép de már villogva és látszik a monitoron, hogy a játék megy szépen alatta tökéletesen..
    Valószínűleg a kábelem megtörhetett, mert valami hasonló problémát produkál :

    [link]

    2 szobába használom volt jópárszor ide oda dugdosva a kábel szinte biztos kábel probláma..

    A terméket caseking nél vettem így nekik kéne jeleznem a problámát? Vagy egyenesen az Oculus al vegyem fel a kapcsolatot?
    Azt írják itt a cikkbe , hogy valami naplót kéne küldenem majd csak a supportnak ami alapján ők látják a rendszerbe, hogy meg meg szokott akadni a Riftem és erre fel ők kiküldenek a címemre egy új Rift kábelt?
    Vissza se kell küldenem a régi kábelt? ( Mert használni tudom úgy ahogy csak néha jön elő a probláma random..)
    volt már hasonló problámája valakinek? Vagy az egész fejszettet kábelestől kéne vissza küldenem nekik (Caseking vagy Oculus? mert lehet nem csak a kábel a probléma?

Új hozzászólás Aktív témák