Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz BigBlackDog #9105 üzenetére

    "Avensisnél sokan panaszkodnak a beltér minőségére és az unalmasságra. S60-ból talán IS250-be ülnék át szívesen"

    Mintha tök egy kaptafára járna az eszünk és/vagy egyezik az ízlésünk. És ez tök jó, mert nálam tapasztaltabb vagy, így könnyen át tudod adni a pont nekem érdekes infókat :D

    Mondeo-ról jut eszembe: nem igazán találok infót S60 szabad hasmagasságról, pontosabban terepszögről. Most ezen nevethetünk, de tényleg az érdekelne engem :DD

    Helyzet ugyanis az, hogy a mélygarázsba levezető út a garázskapuig egyenesen és állandó lejtéssel halad, majd ott hirtelen ráfordul jobbra a kapura, ami miatt az ív belső fele sokkalta meredekebben csatlakozik a garázsszinthez. (Nyekken is az Astra a csavarodástól minden alkalommal mikor lefordulok). Hétvégén voltak nálunk asszonypajtás szülei a Mk5-ös Mondeo kombival. Azt úgy tudták berakni a mélygarázsba, hogy talán egy centi sem maradt elöl, se hátul a padlóig a manőver közben. S60 2.5T-ről most olvastam Népítéletben, hogy elég alacsonyan ül, a többi nem R-változat is alacsonyabb egy Mondeo-nál?

    [ Szerkesztve ]

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák