Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz FeRRaR1 #4789 üzenetére

    Elnézést a többiektől, hogy offolunk. :)

    Az a baj, hogy engem a szervizkönyv egyáltalán nem hat meg. F10 530d-t kerestem, volt olyan ahol 35k mérföldig volt vezetve a szervizkönvy, autóban 65k, mire a kereskedő: valszeg csak elfelejtették beírni, előfordul, de ha elviszem xy szervizhez, akkor beírják a szervizeket. Mire én: ott csinálták őket? Nem, de ők beírják amit csak akarok, csak mondjam, hogy ő küldte. Úgyhogy ez itt is annyit ér mint amennyit bárhol máshol a világon (németekről is tudnék mesélni, ahol fuvarozó cégnél melózva láttam, hogy a stuttgarti nagy márkaszerviz ami bent van a Mercedes gyárban, vittük az autókat amikor épp volt szabad fél nap, ennek ellenére a szervizkönyvben stabilan 15k kilométerenként volt minden pecsét :D ).

    Persze, hogy van itt is normális, egy pillanatig sem állítom az ellenkezőjét, de az arányok nagyon rosszak. A kereskedők között is van persze korrekt, de nagyobbik felük ugyanúgy égetnivaló gazember mint otthon. Néztem egy 535d-t, mondom szeretném átnézetni egy független szerviznél, de erősködött, hogy mondjam meg mit szeretnék és ő leellenőrzi nekem. Mivel nem engedtem a dologból, elkezdte lejjebb vinni az árat, majd a végén megsértődve elzavart, hogy nincs neki ideje komolytalan vevőkkel foglalkozni. :D Na befejeztem tényleg, sok-sok balesetmentes kilométert kívánok a V50-hez. :)

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák