Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz aneda #4389 üzenetére

    Mi az a hollander? Fékcsökulcs az van. De a bal oldali rész(rézcsö) az egyáltalán nem csavarodott csak a másik oldal. Igazábol a kettö között lévö kics U alaku távtartot kell szerintem össze nyomni valamivel és akkor kiugrik a jobb oldalo gumicsö feje abbol a tarto lemezböl és ugy le lehet csavarni vagy rosszul gondolom? Amugy szét tudtam szedni de 1. ki kellet szedjem azt a tarto lemezt, 2. azt a kis U alaku tartot össze kellet nyomjam hogy ugye kiugorjon az anyas resz a fogakbol de igy az a kis U mar nem eredeti formaban van. Vissza szerelesnel persze megprobaltam kiegyenesiteni ugy ertve hogy az eredeti formajat vissza adni neki. A kepen mar az össze szereles utani pillanat van.

    Ja meg még valami. VIDA szerint azt a két kis csuszo csavart amin a féknyereg utazik nem szabad be zsirozni csak a menetes részt. Ez igaz? Neten utana neztem de 90% az embereknek azt mondja hogy jobb valami szilikonos kenöanyaggal vagy pedig ilyen rézpasztával bekeni máskulönben beragad. Viszont BMW és Volvo szerint is nem szabad rá tenni semmit hanem csak ugy tisztán szárazon kell visza rakni. Igy viszont az emberek többsége szerint beáll idö elött. Most akkor kinek van igaza?

    [ Szerkesztve ]

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák