Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz rover45 #8633 üzenetére

    Szia!

    Rángatás és rázás valóan nem ugyan az, de szerintem te utóbbira gondolsz. Gázadásra ha beremeg a kormány/autó akkor elég jó eséllyel valóban a féltengely lesz. Bravo-nál ez konkrétan típusbetegség, nem lepődnék meg, ha a Punto-ban is hasonló lenne a helyzet, már csak azért sem, mert kb. együtt gyártották őket. Nem muszáj őket párban cserélni.

    A javításról megoszlanak a vélemények, hogy cserélni vagy felújíttatni jobb-e, mindkettőre vannak jó és rossz tapasztalatok egyaránt. Én első körben csak csillagot cseréltettem (jobb oldal), majd ~1évre rá a másik oldalt már felújíttattam.
    A jobb oldali csillagot 2018.feb/245.280-nál cserélték, a bal oldalt 2019.máj/257.213-nél, egyelőre még mindkettő kitart. Viszont a bal oldalt az előző tulaj 2017.aug/230.003-nál javíttatta, szintén csak csillag cserével. Látható, hogy sokáig bírta...

    Szóval ezért is döntöttem másodjára a felújításnál, Olman Zsolt is inkább ezt javasolta.
    Illetve 3. megoldásként valaki kompletten cserél mindent (kehely, csillag, tengely, stb.). Ebay-ről szokták rendelni hozzá a kit-et.

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák