Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz FET-MEN #1045 üzenetére

    Ez egy érdekes dolog, mert én is mikor vettem a Puntot, első terv szerint 1-1.2 között max kerestem egy sima 2-st, 100e km környékén, 7-10 évest, majd mikor elkezdtem nézelődni a mostani autóm előkerült egy ismerősnél, hogy ők végülis lecserélnék egy nagyobbra, mert kutyáik is lettek, meg kertes házba költöztek. Hát megnéztem, beleszerettem. A probléma csak az volt, hogy az 1.7 volt, és ez sok gondolkodásra késztetett, mert hát valós 67e km volt benne, 3 éves volt, a km-ek nagy része autópálya volt M.o. és N.o. között, ismertem az előéletét és az eladóját is tudtam hova tenni. Lényeg a lényeg, megvettem és utána még sokat gondolkoztam rajta, hogy lehet jobban jártam volna ha egy olcsóbbat veszek és arra a fennmaradó összegből tudok költeni, de az évek alatt a munkatársaimtól első kézből kapom az infókat, hogy 5-üknek mindig előjön valami, folyamatosan csak fizetnek rá és egy régebbi és gyengébb autójuk van.

    Többet fizettem érte, de gyk. semmi baja sem volt az 5,5 év alatt és annyira hozzámnőtt, hogy szerintem nem is fogom eladni, alattam fog elrohadni. :) Nem kell nagyobb teljesítmény sem, külsőre is tetszik, kezes is, az alkatrész is olcsó hozzá, ha majd elkezd betegeskedni, több olasz bontós is van a közvetlen környezetemben. :)

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák