Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz Flashget #11154 üzenetére

    A véleményalkotással, nem tudom mire célzol, mert nem alkottam rólad semmilyen véleményt. Te alkottál véleményt pár belinkelt írás alapján.

    Ha viszont arra gondoltál, hogy pancsernak hívtam azt, aki gariztatás előtt szétszed valamit, arra nem tudok mást jelzőt.

    Ha már az árkategóriánál tartunk, a 911 Carriera méltó ellenfele volt a DFGT-nek, még a konstrukcióhibás pedálok ellenére is. A kormánnyal nem igazán volt probléma, mivel nem a GT3 RS V1 szíjhajtását kapta, hanem fogaskerekest. Sokkal nagyobb átmérőjű és vastagabb perece volt mint a DFGT-nek, jóval erősebb motor és a pedál is elég jó volt az árához képest. Továbbá járt hozzá egy H váltó is, eleinte még szekiset is adtak hozzá. Ha csak a kormányt nézzük, tudásban megütötte a G25 szintjét. A pedáljainak valójában ugyanaz a problémája volt, mint a MOMO-nak. Egy kis leleményességgel meg lehetett szabadítani a problémától.

    Ha valóban volt a kezeid között Fanatec kormány, akkor nagyon jól tudhatod, hogy az anyaghasználat minőségi, ezért a gagyi jelző egyáltalán nem állja meg a helyét. Főleg úgy nem, hogy a pedál alapján a többi terméket is leminősíted. Mert ha ez így lenne, akkor a MOMO pedáljai alapján az összes Logi terméket gagyinak kellene nevezni, ami eléggé vad ötlet lenne.

    Ha a DFDGT pedáljainál és a standard Fanatec pedálsornál maradunk, akkor sem nevezném gagyinak a Fanatec-et, mivel jócskán nagyobb pedálokról van szó, nagyobb pedálúttal és három pedállal. Ráadásúl a Fanatec a mai napig meghagyta a vásárlóknak azt a lehetőséget, hogy szabadon válasszanak a pedálok tekintetében. Egyik kormányhoz sem kell megvenni a pedálokat, a régiekhez szabadon használhatóak a G25/G27 pedálsorok, a CSW esetén pedig még a T500 RS pedálsora is használható A kormányokhoz kérhetők az átalakítók. Egyébként minden más hallszenzoros vagy potméteres pedálsor használható hozzájuk.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák