Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi1971

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék a témában jártasaktól. Bő fél éve vettem egy T300 szettet, egy Gran Turismo PlaySeat-al, kizárólag PS4 Gran Turismoval játszom. Két napja beesett a gázpedál, szétszedtem hátha meg tudom javítani de a gázpedál tengelyén lévő rugó eltört. Sajnos a garanciális ügyintézés nagyon hosszú, nem akartam játék nélkül maradni így gyorsan vettem egy T3 PA Pro pedálszettet. Az első benyomások nem kedvezőek. A csomagban F1 módban van összerakva így szereltem fel az ülés konzoljára, majd jött a teszt. A korábbi pedálom csak fék és gázpedálokból áll, nagyon szokatlan, hogy most már 3 pedált kell használni, úgy érzem lassabb is vagyok mivel eddig a gázadás közben is tudtam a bal lábammal fékezni. A kormányon lévő fülekkel váltok, nincs szükségem kuplungra. Ráadásul a fékpedált nagy erővel kell nyomni. A pedálsort elfordítottam 180 fokkal, hogy GT módban szereljem fel a playseat konzoljára de elegendő rögzítési pont hiányában( csak két csavarnak van furata a konzolon) instabil a rögzítés és a fékpedál ugyan úgy középen van.. A kérdésem az lenne, hogy van e lehetőség a féket a kuplungpedálra programozni vagy a pedálokat kiszerelni és átcserélni (youtube videót találtam de kókányolásnak tűnik) és ezáltal bal lábbal fékezni illetve lehet-e a fékpedál nyomóerejét valahogyan csökkenteni? A csomagolásban van egy gumis fék kiegészítő és egy fém rugós fék kiegészítő.
    Válaszotokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák