Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz Jack@l #15609 üzenetére

    De amikor DF-ként ismeri fel akkor az eszközkezelőben és a eszközöknél is megváltozik a neve. Most persze jó egy darabig... Lehet a következő bedugásnál megint DF lesz belőle. A bedugást nem csinálom sűrűn, ha gyakorlok/versenyzek akkor napi egyszer, ha van mellette más dolgom akkor csak 2x van. Ez biztos nem gond, mert hallottam már más emberektől, hogy félóránként/óránként ki-be dugdossák a kábel. Persze, hogy egy idő után feladja. A driver törlés megtörtént már, meg ami bennmaradt az eszközkezelőben (bedugott állapotban persze) is eltávolítottam. Rendszertöltés közben nem szoktam rádugni se gamepad-et se kormányt se semmit, csak bejelentkezés után. Még mielőtt megkérdeznéd a gamepad nincs ilyenkor rádugva, de semmi más sem. Ami USB-ről megy az az egér, billentyűzet semmi más. De kétlem, hogy bekavarna neki. Olvastam az USB 3.0-ról, hogy azt nem szereti a kormány (Logitech fórum), de arra sincs rádugva. Sőt ez a port hülye biztos, mert kék színnel van jelölve elöl és hátul is :D

    Igen ám, csak itt az a bökkenő hogy PC-n van és nem G25. De most hogy említetted lehet írnom kellene a Logitech supportnak is, hátha tudnak vele mit kezdeni :) Maximum ők is azt mondják, hogy csere. De szerintem ez hardware hiba és így legyen ötösöm a lottón.

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák