Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz wolf033 #15598 üzenetére

    Már az első használatnál sem keményedett fel az FFB, csak is kizárólag játék alatt. Képzeld úgy a keményedést, mintha bútort tologatnál, olyan nehéz tekerni. Eddig még 100%-os FFB mellett se volt ilyen nehéz.
    Nekem sem lézercélzós a szemem :) A 270 megy simán, talán a 300-320-340 is, de aztán kopp mindkét oldalon. Eddig 540 volt beállítva kimondottan a GT autókhoz, mert csak azokat teszteltem, hogy szokjam az új kormányt. Tegnap kipróbáltam volna a 900 fokot a GT Legends-hez is, de meglepődtem rajta, hogy kevesebbet forog, mint 540 fokon. Bár én voltam a hülye, már kicsomagolás után az lett volna az első, hogy 900-ra teszem és kipróbálom úgy... De mint említettem, néha más kormány képe is bejön, tehát nem csak forgási gondja van. Valaki említette, hogy talán a panel rossz. A sok kérdés meg amiatt volt, mert hitetlenkedve néztem a kormányt, hogy ugyan ez rossz-e így vagy sem :) De mára elegem lett belőle, majd konzultálok a céggel ahol vettem, mert ez így egy nagy vicc főleg kemény 5 nap vásárlás után. Bár a posta hozta házhoz, lehet ott használták futballként magát a dobozt... Emiatt is van rá annyi panasz manapság.

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák