Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    Jack@l - Nem fogom újratelepíteni a Windows-t csak a kormány kedvéért... Azt is mondhatom, hogy a rendszer 06.22-én lett telepítve. Szétbarmolni nem szoktam, elég jól értek hozzá. Legfeljebb majd csinálok egy registry pucolást és úgy megnézem. A legújabb profiler fent van (2010-es) mert csak ez hajlandó működni a kormánnyal. A legújabb csak egerekhez, billentyűzetekhez való. De ez másnál is így van. Más gépre nem tudom rádugni, mert csak egy 16 évvel ezelőtti notebook van, de az is szövegszerkesztésre. Ráadásul szimpla USB 1.0 tud és a modern pendriveok se működnek rajta 1-2 kivételével (max 256 MB-os) :) Esetleg majd egy szomszédnál meg tudom nézni, de addigra mire ráér lejár a 8 napos gyors csere/pénzvisszafizetés.

    wolf033 - Ennek örülök, de ugye nem gondoltad, hogy Abonyba fogok mászkálni, ha van garancia is? :) Nem beszélve az idő/pénz amit még belefektetnék pluszban... Örülök, hogy felajánlottad nagylelkűen a tesztet, de ne vedd sértésnek, csak nem akarom emiatt plusz költségbe verni magam. A Szolnoki vasútállomás meg Te is tudod milyen... Valószínűleg nem kell részleteznem :) Ha esetleg tudsz magáról a kormányelfordulásról videót készíteni, akkor azt megköszönném :R Persze más illetőtől is szívesen fogadnék ilyet. Sajnos ilyen videót a neten nem találtam, csak játék közben, de ott sincs kiforgatva teljesen. Kíváncsiságból érdekelne, hogy mennyit is hibázik a kormány.

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák