Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisJack

    aktív tag

    Én péntek este 11-körül kezdtem vele játszani, azóta beletekertem 20+ órát, a szombati napot gyakorlatilag végigjátszottam, reggel 9-től hajnali 2-ig nyomtam. Nem találkoztam olyan játékkal ami ennyire beszippantott volna, már nagyon-nagyon régen. (Pedig lassan behúzhatom a 3. x-et)
    Egyszerűen nem lehet letenni, hiába határozom el hogy na, ezt még megcsinálom és vége, mindig jön vmi újdonság ami miatt muszáj folytatni! Persze ez nagy mértékben függ az alany autók iránti rajongásától, ez nálam ugye adott. :) Egy DFGT kormánnyal nyomom, eddig soha nem játszottam Gran Turismot kormánnyal, ettől féltem a legjobban, hogy vajon milyen lesz az irányítás, pc-s szimekhez szokott kezeimnek, de teljesen rendben van, őszintén szólva jóval magasabb szintet hoz mint amit vártam tőle. Tényleg minden autó más, durva átülni egy pörgős kis Japán csodából mondjuk egy szénné tuningolt muscle car-ba! Apropó izomautó! Csináltam egy '69-es Camarot, aminek külső nézetből vmi olyan eszméletlen jó hangja lett, hogy 1-2 kört muszáj volt így lenyomni pedig hát kormánnyal nem egy leányálom. :DDD Pont a belső nézet miatt fel sem tűnik hogy némelyik kocsi "bűnronda" ami egyébként főleg akkor látszik, ha sokat mentél előtte prémium gépekkel, azokhoz képest elég nagy a kontraszt, amúgy nem vészesek. De a fizika azoknál is rendben van, a játékélmény ugyan az, kivéve azt a fránya műszerfalas nézetet. Egyébként talán ha három darab standard kocsiba futottam bele eddig, pedig soha nem néztem vásárlásnál hogy melyik kategóriába tartoznak. Azokat az emberkéket nem értem akik szerint a "játék grafikája nem a legszebb" de most komolyan. :F 1080p-ben játszom és vmi gyönyörű a látvány, van pár olyan pálya ahol a replay-eknél a hajamat leteszem, a Cape-en amikor spirálban megy fel az út, nézzetek le! Állat! :C Azt nem tudom milyen hosszú lesz, most azt mondja hogy 25% körül járok, de ha a megnyitható versenyek darabszámát veszi alapul, akkor sztem ez jó ha van 10%, az eleje tele van "néhánykörös" versenyekkel, a komolyabbak -nem feltétlenül endurance-re gondolok- csak később szoktak jönni.
    Tudnék róla írni rengeteget, tele vagyok kalanddal, de inkább csak annyit tennék hozzá hogy aki szereti az autókat, urambocsá' szerette az előző részeket az ne hagyja ki, nem fog csalódni benne!
    Yamauchi-ék megint alkottak vmit. :R

Új hozzászólás Aktív témák