Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Parci #34155 üzenetére

    Én egy kicsit másképpen vagyok "becsípődve".
    Ha ránézek a gyermekemre, akkor sokkal jobban féltem őt, hogy milyen világot hagyunk neki örökül.
    A globális felmelegedést sokkal veszélyesebb tényezőnek tartom,sőt, ez az eszement globalizmus az oka annak is, hogy egy ilyen vírus világszerte el tudott terjedni. Ennek a vírusnak a letalitása szinte bagatell egy spanyolnáthához képest, mégis úgy éljük meg, mintha az apokalipszis jött volna el.
    Nos, el fog jönni az is, nem ilyen ingyom-bingyom vírusok formájában és bár hihetnék abban, hogy a covid legalább felkészített bennünket és azt majd átvészeljük.

    Jelenleg a forró égöv alatt élők vándorolnak észak felé és nem csak a háborús konfliktusok miatt, a mi utódaink már észak felé fognak tekintgetni, igen, innen a Kárpát-medencéből.
    Egyébként ennek az általunk elcseszett bolygónak nem tudom mikor volt utoljára ilyen jó éve, elég volt csak megtekinteni a környezetszennyezési adatokat.

    Annak örüljünk, amíg a mi generációnknak csak a covidhoz mérhető vírussal kell szembenézni.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák