Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Ezekiell #83341 üzenetére

    +Drizzt

    Ööö, elsőre nem értettem, mi ez a "negatív" hozzáállás a válaszotokban, aztán rájöttem.
    Én voltam a hülye, mert egy "apró", de egyáltalán nem elhanyagolható infó kimaradt a hozzászólásomból... :W

    Ők bevállalták a Kína oltást, van aki már meg is kapta, akik még nem, azok hétfőn és kedden megkapják... Szóval ELNÉZÉST! :C
    (A telibexarják az intézkedéseket így értendő, azaz ha az oltottak számára is fenntartják, hogy nem lehet pl. 10 embernél több egy rendezvényen, na azt már nem fogják betartani)

    Ettől függetlenül merek rá fogadni, hogy az embereket már nem fogja érdekelni a sok korlátozás, és nyáron nem lesz üres a Balaton...

    MÁS
    Sajnos édesanyám nem kaphatja meg a Kínait, mert mindenféle "cillin származékra" érzékeny(lánykorában derült ki, egy penicillin szuri kapcsán, mentőt kellett hívni, nem kapott levegőt, a dokinak kellett ledugni csövet a torkán, hogy mire kiér a mentő, addig ne fulladjon meg)

    Szerintetek Ő más Covid oltást sem kaphat ez miatt? :F
    (háziorvos azt mondta, hogy majd utánanéznek, jövő héten majd talán tudnak mondani valamit)

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák