Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz Drizzt #35392 üzenetére

    Az orvos sem a mindentudás szinonimája. Ők csak egy általános és elavult egyetemi tudásanyagot kapták meg, azt kellett bebiflázniuk a majdani jó fizetés reményében. Ez nem azt jelenti, hogy minden orvos hozzáértővé vált a vitaminokat illetően. Csak azok az orvosok, akik ebben továbbképezték magukat, mint például Lenkei. Hogy mennyire elavult az orvostudomány tudásanyaga a vitaminokat illetően, azt jól példázza a D-vitamin közelmúltbeli revelációszerű cunamija. Egyszer csak felfedezték azt, amit a hozzáértők addig is javasoltak az adagolását illetően, vagyis, hogy a hivatalosan ajánlottnál tízszer(!) több D-vitaminra van szükségünk. Szerencsére én már azelőtt is inkább a hozzáértőkre hallgattam, és már jóval előtte is napi 4000 NE-t szedtem, ami az akkori vélemények szerint még végzetes túladagoláshoz vezető mennyiségnek számított, nem is lehetett kapni a patikákban. "2013-ban készült el a Semmelweis Egyetem reprezentatív felmérése: a vizsgálatok szerint a tél végére a magyar emberek 95%-a volt D-vitamin-hiányos. A becslések alapján országosan legalább 100.000 gyermeknek van extrém mértékű D-vitamin-hiánya." Ha olyan nagy tudásanyag lenne az orvostudomány kezében, mint ahogy képzelik egyesek, akkor ez nem fordulhatna elő. Akkor nem lenne ilyen beteg a magyar társadalom. Lassan már ott tartunk, hogy 30-40 éves korukra teljesen leamortizálódnak az emberek. Az IGAZSÁG a D-vitaminról

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák