Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz mityku #400 üzenetére

    Jaja, Kelly hősei! Jó kis film! :)

    ''Gyanítom, hogy azért a ''hős felszabadító/megtaláló'' amcsi hadsereg katonái azért saját zsebre is dolgoztak! ''

    Ld. Kelly hősei :))


    Amúgy nem tudod, mi a különbség az Stg44 és az Mg44 között? Mert a MOHAA-ban az első, a CoD-ban meg a második volt, de tök egyformának tűntek.

    Más: Tarantino Piszkos 12 remake-et csinál... el tudom képzelni! Hogy ki lesz majd hangsúlyozva, amikor a ''Savalas'' leszúrja a szőkenőt!

    Más2: mostanában (nov. 10.) ünnepelte a 85. születésnapják Kalasnyikov, ha már szó volt róla, gondoltam, megemlítem. Állítólag 100 millió olyan puska van használatban világszerte.

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

  • #16741888

    törölt tag

    válasz mityku #400 üzenetére

    Na igen pont akartam mondani a Kelly hőseit.
    Tudod mi a durva, hogy az alapötlet nem is annyira kamu, mert 45elején tényleg lehetett ilyen hogy ennyi arany van egy félreeső bankban és erről az amik tudomást szereznek. Másrészt meg természetesen a németek meg ők is zsebre dolgoztak. Szerintem mindenki így tett volna ha tudja hogy 20aranyrudat büntetlenül meglovasíthat. Ha ehez hozzávesszük a nyomorúságos életmódot akkor nincs min csodálkozni.
    Viszont azt azért tartsuk szem előtt hogy ők nem a németek(illetve csak részben) aranyát lopták el hanem, a belgák,franciák,lengyelek,csehek,magyarok értékeit lopták el.
    Persze ettől még a Kelly hősei az eggyik kedvenc filmem de azért lássunk egy kicsit a színfalak mögé is.:)

Új hozzászólás Aktív témák