Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forceberg

    veterán

    válasz Napfénysüti #205566 üzenetére

    Ahogy a margarétások többsége viselkedik, csakis rosszabbat kívánhatunk nekik!
    ;]

    http://www.flickr.com/photos/4ceberg

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Napfénysüti #205566 üzenetére

    Nekem Xavi hatalmas kedvencem volt, Főleg Inivel egy párban (előttük Messi), hát az valami csoda csapat volt. Bár az örök kedvencem mindörökké Puyi marad :R

    De egyelőre nem tartom jó edzőnek. És tényleg az a fura, mennyire más személyiség a padon, mint anno a pályán volt. Aztán lehet, hogy az idegesíti, hogy a maiak botlábúak hozzá képest, és egyszerűen nem képesek arra, amire anno Ő - kevés kivételtől eltekintve.
    Az biztos, hogy a játékintelligenciája egészen kivételes volt.

    Mondanám, hogy nem örülök, hogy marad, de helyette ki? Márquez vonal amúgy nem rossz ötlet, de nem hinném, hogy Pep vagy Enrique-féle tündérmese kerekedne belőle. Ha viszont Xavi marad, és a következő szezon(okban) is beépít 3-4 fiatalt, idővel újra régi dicsfényében fürödhet a csapat! De az még odébb van. És ahhoz baromi sok vezéráldozatra volna szükség, amiből nem lesz semmi.
    Már most azzal hosszabbított Xavi, hogy arra kapott ígéretet, hogy nem gyengül a csapat, noha erősíteni nem igazán lesz pénz. :W Ugyanilyen szenvedős lesz a következő szezon is.

    De Jongot is el kellene/kellett volna adni a francba, remek játékos, de nem világklasszis. Most még jól meg is sérült, hadd essen még lejjebb az ára. Plusz már Ő sem annyira fiatal, messze nem ér már annyit, mint amennyit nemrég letett volna érte a MU. Ellenben a fizetése, az kvázi galaktikus...

    Kieg: Mendieta nekem is óriási kedvencem volt, éveken át drukkoltam, hogy a Barcába igazoljon, aztán végre összejött a frigy, de a varázslat elmaradt. Nyögvenyelős egy fél éve volt, nem tudom mi nem klappolt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák