Új hozzászólás Aktív témák

• Patrick

addikt

válasz Jhonny06 #103431 üzenetére

Ha bíró lennék én is megadtam volna. A baj az, hogy a bíró nem látta pl Buffon szemszögéből, ezért ment oda hevesen reklamálni Buffon.
    A bíró csak annyit látott, hogy egy kis kéz és indul a bal láb a támadó felé és bumm elesik, mindenki befújta volna.

Azért a felszántották az erős túlzás, biztosan láttál már olyan szabálytalanságot, ami bizony egyenlő a felszántással... :) Hát ez nem volt felszántás. :D

Az olasz médiában most az megy, hogy a védő lába a labdához ért először...

+ a védő két kézzel lökött rajta egy picit, a támadó pedig érezve a mérkőzés súlyát, akkor is elesett volna ha nem ér hozzá. Utolsó perc, ezen eldőlhet minden, még jó hogy elesett, mutatva, hogy akkorát löktek rajta mint az ólajtó. C. Ronaldo bácsi nagyobbat zuhant volna, azt most mondom. :)

[link]

2. Jaj, mert mit gondolsz Buffonról, többet ér emberileg és most hagyjuk is ki a fociból Buffont, többet ér emberileg, mint itt a topic 90%...erről ennyit. :)

Egyébként respect azért C-nek, amiért Buffonnál megállt interjú közben és megölelte, Ramosról ezt nem tudnám elképzelni... Pedig nem szeretem C. Ronaldot, de van miért elismerni őt is, akár milyen is a pályán...

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

• total90

veterán

Pedig ez rohadtul nem volt 11-es, de ugye a Reál (meg a Barca) valami csoda folytán mindig az utolsó utáni pillanatban kap egy büntetőt. Ellenük meg nem nagyon kap senki semmit, mert azt nem akarja senki, hogy Ronci meg a Törpe sírva menjenek haza.

Ami tegnap történt az már szinte hihetetlen. Torinóban a Juve nem kapta meg az egyértelmű 11-es... itt meg? Naná, hogy megkapta a Reál.

Hagyta volna hosszabbításra, 2x15 perc és ha akkor sem dőlt volna el, akkor büntetők. Azzal nem lett volna semmi bajom, ha úgy jut tovább a Reál, de ez már túltesz mindenen.

Remélem a követező körbe a Bayernt kapják és kitömik őket a bajorok. Ezek után nekem mindegy ki nyeri a BL-t, csak ne a Reál.