Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz forceberg #42620 üzenetére

    a bayernt sem kell félteni (lásd höness buktája és köztudomású, hogy fejétől bűzlik a hal), de nem az olajból van a pénzük, hanem mivel már jó ideje vállalkozásként működik a klub (asszem részvénytársaság), ezért valódi, tehetős befektetőik vannak. adidas, audi, t-com és most az allianz is, illetve ezek a cégek résztulajdonosai a klubnak és óriási pénzekkel támogatják évente a klubot, megtehetik, de mindez piaci alapon történik. és ez nagyon más, mint ami a a többi burzsuj angol, francia és spanyol klubnál történikl, a bayern valóban a piaci szereplők segítségével, támogatásával erősödött az olajosok szintjére, ahol csak egy tulaj van és az isten tudja, hogyan mosta tisztára a befektetési pénzeket, hogy a megvásárolt klubba pumpálja, ahol viszont már tiszta minden pénz. szóval ezt az egyet viszont nagyon elismerem annak ellenére, hogy nagyon nem szeretem őket.
    nem ide tartozik, de pont ma tudtam meg, hogy a németek egy bizonyos projektben mennyi pénzt tettek el (((zsebre nulla eredménnyel és majd felrobbantam, mert nekünk okoztak kárt.. szóval a német is megéri a pénzét....)))

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák