Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #152438 üzenetére

    Látod, Morata is vissza akar térni a Juventusba, meglátta Agnelli üzenetét a tizik előtt és tudta mi a dolga.

    Mielőtt még...természetesen csak viccelek, tudom hogy Moratának a klasszis megoldásokhoz nem kell üzenet. :DDD
    --------
    Én továbbra sem a kontakt meglétét vitatom, hanem azt, hogy ilyenért mint amit tegnap láttunk vagy amit a belgák kaptak az olaszok ellen, egyszerűen nem szabadna büntetőt adni.

    Tudom nem szeretik sokan ezt az xg dolgot, de egy ilyen, nem éppen komoly sanszot magában hordozó helyzetnél, egy ilyen minimális kontaktot nem szabad büntetőnek befújni, mert az bizony komoly xg, lényegében most hasraütök 0.1-es xg-s helyzetre adsz egy 0.9-es xg-s tizit.

    Szerintem erre be kéne vezetni, hogy csak közvetett szabadrúgás legyen a támadó javára.
    Ha akasztják, vagy térdét koccolják, lerántják, rácsúsznak az maradjon tizi, de ha a két sportszár vagy gatya összeér azt ne vegyük már olyan szabálytalanságnak amibe össze kell esni és büntető járjon érte...
    Ennyi erővel minden szöglet után jöhetne tizi. Életszerűtlen az egész.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák