Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsizoz

    csendes tag

    válasz pendre54 #12626 üzenetére

    Szia,
    némi olvasgatás és erős vívódás után hagytam magam átterelni a drága sennheiserektől a audio-technikára :)
    (Audio-technica hazai árakat ne nézzétek, mert nagyon irreálisak, csak külföldről érdemes rendelni, pl. Japánból)!

    Korábban egy belépő szintű mikrofonos fejesem volt sennheiser PC150, de az idő vasfoga megette (meg a pici fiam) ezért cserélnem kellett.

    Tehát a végső választás: egy ASUS ROG Phoebus hangkártya és az audio-technica ATH-AD500X.

    Amit 2 nap használat után ki tudok jelenteni:
    - a fejes tényleg iszonyat kényelmes, általában velem az szokott lenni, hogy idővel egyre kényelmetlenebb egy fejhallgató, és néha már elemelem kézzel, hogy pihentessem a fülem/fejem, itt pont ellentétes a folyamat, kb 10 perc után már nem is érzem, hogy a fejemen van! A párna teljesen körbeöleli a fülem, nem fekszik fel rá, a fejpánt megoldása pedig annyira bevált, hogy nem is értem a többi gyártó miért nem tért át erre! :)
    Nekem és a 6 éves fiamnak is ugyanúgy illik a fejére állítgatás nélkül.
    - sokkal részletgazdagabb a hangzása, a tere egyértelműen kiszélesedett, mondjuk ez el is várható, mert egy árkategóriával feljebb léptem ezzel.

    A hangkártya beállításaival még ismerkedem, de filmet és játékot még nem volt időm kipróbálni pedig FPS-hez vettem és alig vártam, hogy meglegyen, de mióta megvan csak zenét hallgatok! :)
    Mozart-ot valóban nagyon szereti, megerősítem! :)

    Amint lesz game tapasztalatom vele, főleg a térhatásra leszek kíváncsi, jelentkezem!

    Eddig azt gondolom, hogy nagyon köszönöm a javaslatot! :)

Új hozzászólás Aktív témák