Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Kb. egy hónapja vettem meg az itt ajánlott Soundblaster Tactic 3D Alpha headsetet. A fejhallgató résszel nagyon meg vagyok elégedve (kicsit fura volt elsőre, de most már csak azon játszok), viszont a mikrofon néha nem ér semmit. TS-en is kicsit halk, no de játékban (most pl. Rust, habár még alpha a játék, de a legtöbb embert normálisan hallok benne, csak nekem nem jó valami). Letöltöttem a legfrissebb drivert és szoftvert is, de semmit nem tudtam rajta erősíteni. Alapértelmezettre raktam, mert máshol ezt írták, illetve a hibaelhárító is ezt javasolta, de nem lett jobb. Egyszer kihagytam az USB-s "hangkártyát", simán csak jack dugóba raktam, úgy egy kicsit erősebb lett a mikrofon, viszont a térhangzás nem volt meg. Kérdés, mivel tudnám boostolni a mikrofonomat? Elméletileg nem hibás, másoknál egy driver/szoftver frissítés megoldotta, nekem még mindig halk.

    A másik kérdés, hogy tudom megoldani, hogy egyszerre menjen a hátlapi kivezetésről a hangszórón a hang, és az USB csatlakozatott Headset is? Illetve van-e valami szoftveres "kapcsoló"?

    Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák