Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaszy91

    aktív tag

    válasz ra^ven #7527 üzenetére

    Szia!

    Nekem konkrétan 32LA660S van a tulajdonomban kb 1 hónapja, eddig teljes mértékben megvagyok elégedve vele. A felhősödésről csak annyit, hogy nálam csak akkor lehet észre venni, vagy csak én akkor veszem észre, ha az egész képernyő full fekete, de azt is csak ha nagyon sötét van a szobában. Film nézés, tv műsor közben semmi ilyen jelenség nem figyelhető meg. A trumotion-t ajánlott kikapcsolna vagy manuálisan 2 állítani, maximum, mert felette előjön a "szappanopera" effektus. Eddig mindent elvitt a lejátszó (mkv., avi., mp4 és társai). Input lagg-ról ne kérdezz, bár xbox van rá kötve, de eddig nem vettem észre h akkora késés lenne, szóval az is jó. IPS paneles, szép a kép, jók a színek. Hangzás szerintem teljesen jó. Más nem jut most eszembe... Ja de, Wi-fi is erős benne, és egész gyors is. A böngésző tény hogy lassú, de ez amiatt van hogy kevés a tv-be rakott RAM.

    AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

  • Tékozló

    tag

    válasz ra^ven #7527 üzenetére

    A Smartban a Samsungon kívül a többi még gyengébb. A Smartnál én a böngészőt használom, és még a Youtube-ot is böngészőből, mert a külön Youtube alkalmazás lassú is, nehézkes is a kezelése. A böngészőnél meg legalább olyan, mint a PC-n, csak lassabb.
    A többi Smart alkalmazás meg nem tudom mire jó, igazán semmire. A játékokkal ugyan ki játszik? A többi Smart is 3 nap után már nem lesz érdekes.
    A böngésző meg szerintem használható még ha lassú is. A beépített wifi nem túl erős, ezért könnyen bont a kapcsolat, de sajnos tényleg messze a router, mert a telefonomon is néha eldobja a kapcsolatot, míg a PC antennás wifije stabilabb.
    A Smart biztos nem tökéletes, mert az a TV leginstabilabb része! Pl. bekapcsood a TV-t, rádugsz egy HDD-t, elindítod a Smartot és 1 percig hezitál, mert keresi a WIFI-t, beolvassa a HDD-t, meg még nem tudni min, de töpreng a TV. Nem egy multitaszkos az biztos. Persze mindig lehet mondani, hogy instabil a wifi jelem, mert pl. ha kikapcsolom a wifi-t, akkor ez az idő a felére csökken, de az is fél perc.
    A Sony még lehet jobb az elektronikát illetően, de cserébe nem is ebben az árban, ill. méretben. Az viszont nagyon úgy néz ki, hogy ennyi funkcióval ebben az árkategóriában kompromisszumosak az LCD TV-k. Egy nagyon jó elektronikával és összeszereléssel talán lehet ez jobb, pl. a Sony-nál, de azt nem próbáltam sötét szobában, boltban meg ez is teljesen jó.
    A Philipsnek amit néztem nagyon lassú volt még a TV-menüje is, a Smartot meg sem néztem ezek után, de arról sokkal rosszabbakat írtak, mint az LG-ről. Én a Samsung és az LG között vacilláltam, de a passzív 3D miatt ezt választottam. Ugyanis 2,5 m-ről már elég a passzív is, a másik, hogy nappal is, világítás mellett is kényelmesebbnek tartom a passzív 3D-t.
    Szerintem elkezdtem meglátni a hibákat a sok fórumolvasgatás után, ill. eleinte olyan sok az újdonság, hogy az ember nem tud úgy odafigyelni a részletekre.
    Ettől függetlenül nem rossz a TV, de kell hozzá kompromisszum kötni. Ha nem tök sötét szobában nézem, akkor nem is venni észre a felhősödést, de akkor meg a tükröződés látható.

  • Lajos_

    tag

    válasz ra^ven #7527 üzenetére

    Érdekes filozófia a cégtől hogyz a 620-ba is csak 47"-ig tesz hátsó ledet aminél szinte nincs is felhősödés.

Új hozzászólás Aktív témák