Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaszy91

    aktív tag

    válasz ra^ven #7527 üzenetére

    Szia!

    Nekem konkrétan 32LA660S van a tulajdonomban kb 1 hónapja, eddig teljes mértékben megvagyok elégedve vele. A felhősödésről csak annyit, hogy nálam csak akkor lehet észre venni, vagy csak én akkor veszem észre, ha az egész képernyő full fekete, de azt is csak ha nagyon sötét van a szobában. Film nézés, tv műsor közben semmi ilyen jelenség nem figyelhető meg. A trumotion-t ajánlott kikapcsolna vagy manuálisan 2 állítani, maximum, mert felette előjön a "szappanopera" effektus. Eddig mindent elvitt a lejátszó (mkv., avi., mp4 és társai). Input lagg-ról ne kérdezz, bár xbox van rá kötve, de eddig nem vettem észre h akkora késés lenne, szóval az is jó. IPS paneles, szép a kép, jók a színek. Hangzás szerintem teljesen jó. Más nem jut most eszembe... Ja de, Wi-fi is erős benne, és egész gyors is. A böngésző tény hogy lassú, de ez amiatt van hogy kevés a tv-be rakott RAM.

    AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

Új hozzászólás Aktív témák