Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz gyeniko #38018 üzenetére

    Értelek, de nem mondtam az ellenkezőjét, csak azt, hogy nem vennék csak 1év garival rendelkező tévét. Továbbá megnéztem az árukeresőn több Jvc tévét is, és edigital, ipon, pc-land stb, mindenütt 1 év garit írnak.

    blakey Nem igaz. Látom, talált , süllyedt. :O Akinek nem inge, de te magadra vetted.
    Ebből is látszik, hogy csak személyeskedsz újfent, és sajnos azt kell mondani, hogy megszokott tőled a fórumon. Ez sem igaz: "te meg köztudottan ellene vagy, mert hülyeség". :N
    Mutass rá, hogy hol mondtam ilyet? Tudok várni.

    De a +1-egyező címet is más érdemli ki a fórumon, vagy mutass nekem a pár 1000 írásomból hirtelen egy tucatot. Ha nem tudsz, akkor miről beszélünk :( ? Várom.

    Csak úgy tudtam megmagyarázni a tényt, ami meghökkentette gyeniko-t. Nem akartam személyeskedni, mint te tetted a Samsung topikban is, akit érdekel megnézi. Már elnézést! :DDD De csak nekem lett igazam, ha tovább megy valaki és olvassa a tömeges droidos panaszokat. Persze a tiéd mindig jó és hibátlan, de mindenki másé lassú, meg minden más bajuk van. Te vagy az egyedüli szerencsés, értem én. :P

    Az hogy találkoztál gyeniko-val szerintem nem úgy kell érteni, hogy egyetért veled mindenben, sőt, ahogy olvastam az írásait, sok mindenben inkább nem, főleg a kedvenc márkáddal kapcsolatban, az egyetlenegy darabot se véletlen passzolta el, úgy olvastam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák