Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorinser

    senior tag

    válasz malnabokor #29681 üzenetére

    - A két LG és a Philips 6559 IPS paneles, ezeknek alacsonyabb a kontrasztaránya mint a Philips 55PFS8209-nek ami VA paneles. Nekem is IPS-es TV-m van, én nem panaszkodom sötétített szobában sem a kontrasztra. Az, hogy a kontrasztarányra mit írnak, nem igazán lényeg, mert szinte soha nem a valós értéket írják.
    A Philips 55PFS8209-nek egyébként jobb képe van, de ez egy magasabb kategóriába tartozó TV. Én inkább ezt javasolnám neked. És most tényleg jó áron van.

    - a Philips TV-vel nincsen baj, kategóriájában van ugyan olyan jó vagy jobb (és most a képminőséget említem) mint az említett koreaiak. Ők orrba-szályba reklámoznak, persze, hogy szinte csak ezeket látni.

    "Philipsről nem sok mindent halottam manapság" - pedig szép csendben már korábban megérkeztek és a boltokban vannak a 2015-ös alsó- és középkategóriás modellek, és nemrég érkeztek a felső és a high-end TV-k.

    Szóval tolják ők is, de ezzel a koreai marketinggel sok mindent nem lehet kezdeni (bár a Philips is megerőltethetné magát ezen a téren, mert szerintem ők meg túl keveset költenek erre).

    [ Szerkesztve ]

    Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

Új hozzászólás Aktív témák