Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    Sziasztok!

    Édesapám tv-t szeretne vásárolni karácsonyra, ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen márka esetleg melyik konkrét típusa a legjobb? Van-e esetleg most valami bestbuy darab? Vagy ha nincs is konkrét ajánlatotok, akkor miket tartsunk szem előtt vásárlásnál.
    Nappaliban lenne majd, szóval 40-42 colban gondolkozunk, nem kell, hogy 3D-s legyen, azt már ők úgysem tudnák kiélvezni. :)
    Internetezés lehetősége sem fontos, de ha van se baj, ha nem sokat dob árban akkor jöhet.
    Ritkán szoktak netezni igazából, de arra a kis időre át szoktam nekik engedni a gépemet, szóval annyira nem fontos.
    Lényeg, hogy FullHD-s legyen, és usb kimenet is legyen rajta. Jah és konzol sem fog nagyon működni rajta, de szerintem erre már rájöttetek az előző soraimból is. :)
    Ahogy nézegettem az újságokban, pl madarasteccsóban, full hd azért már alap, sőt már az usb is, és már olyan 100k körül meg lehet kapni ezeket a dolgokat, ilyen méretben. Ez rendben is van, de amik az újságokban vannak nem tudok róluk semmit, van e esetleges széria hibájuk, mennyire szép a képük stb, szóval ha van valami jó ajánlatotok, vagy tanácsotok, szívesen fogadom/juk.

    Szerk: Jah és az sem feltétlen fontos, hogy led legyen, csak azért írtam ide, mert külön lcd topik nincs. Ha nagyon szép a képe és köröz egy ledet is akár, akkor jöhet sima lcd is.

    Üdv,
    Mian

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák