Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spancho

    őstag

    Na most van időm egy kicsit írni a W650-ről :)

    Edigiben vettem 0%THM-el (egyből megadták ,várni se kellett kb 2 perc volt)
    Otthon a beüzemelés nem volt valami könnyű ,a régi UPC-s SD MediaBox nem adott képet scarton.
    Hang volt ,de a beállításokban se jöttem rá ,hogy kép miért nincs.
    Xbox360-al kipróbáltam HDMI kábelen és Scart-on is. (tökéletesen ment.)
    Másnak elmentem a UPC-be ,hogy kicseréltessem a Boxot egy MediaCard-ra.(már régóta kiakartam vágni a boxot amúgy is :D )
    Nem volt probléma ,egyből cserélték. 17HD csatornát még kaptam is 3 hónapig ingyen.
    Utána 1000Huf havonta ,de ingyen le lehet mondani 3 hónap után ha nem kéne.
    Mindent leírás alapján megcsináltam ,de a végén kb 2 órát vártam a "most véglegesednek a beállítások ,pár perc és élvezheti a digitális tv-zést." Amikor meguntam telefonáltam a 1221-re. 20-30 perc telefonálás után minden rendben volt. (utána mondjuk a másik szobába nem volt adás ,de az egy másik történet.1 telefonálás azt is megoldotta)
    Most ,hogy már működött minden rendesen elkezdhettem tesztelgetni.
    A kép jó SD adásoknál is ,HD-ban meg még jobb :) Xbox360-al HDMI-n nagyon szép a kép nincs lag ,nincs után húzás stb...A hang elég basszusszegény ,de ahogy egyre hangosabbra veszi az ember javul. 2.1 - 5.1 hangrendszerrel szép és erős.
    A menü egyszerű átlátható ,csak sok féle beállítás van ,és sok gomb a távirányítón.
    Még bele kell tanulni ,van i-manual gomb amire bejön egy információs oldal ahol minden féle opció le van írva képekkel ami egész jó.
    Vannak kiemelt alkalmazások ,Youtube / face /böngésző stb... jól működnek.
    Egyetlen negatívum talán az ,hogy ha az összes alkalmazást (ami nagyon sok) egybe nyitja meg az ember (rácsos nézet) akkor kicsit beszaggat ,ahogy tölti be a kis ikonokat.
    És az Webböngészőnél az alapoldal (Sony.hu vagy com stb.. attól függ milyen országot választ az ember) csak egy nagy fehérség. Persze ,ha beír egy címet az ember azt megnyitja. Egér nélkül is normálisan lehet használni.Menükre utál a kijelölés a nyilakat használva.

    A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

Új hozzászólás Aktív témák