Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ezso

    tag

    válasz gyeniko #38006 üzenetére

    Először is gratulálok, így is hozzá lehet szólni valamihez. :C

    Amit írsz abban sok igazság van. Nyilván ez a JVC nem az amit a japánok csinálnak, bár nem is az az ár.
    Még nagyon régen írtam, hogy a Vestel nagyrészt közép és felső-közép kategóriájú tévéket gyárt, de néhány alsó kategóriást is. Magyarországon az alsó kategória, a Technika és az Orion. Azok sem romlanak el, csak az olcsóságnak a display minősége esett áldozatul. A közép kategóriában föleg Lg és Samsung IPS és VA panelek vannak.
    Azt JVC-t, amiről írtál nem ismerem, sajnos kifoghattál egy rossz tévét, vagy rossz szériát.
    Most direkt nem sorolok fel olyan Samsung szériát, amelyiknek vállalhatalan a képe, nehogy megbántsak valakit.

    Nálam több visszatérő ügyfél volt, aki 4-5 éve vásárolt például JVC-t és messzemenőleg elégedett a tv-vel és csak azért cseréli le, mert az akkor még 40colos nagynak számító tv mára kicsi és nyilván elavultabb lett.
    Hozzáteszem, hogy engem a xar szériák többnyire elkerültek, ami nem az én érdemem, hanem az importőr cég akivel kapcsolatban vagyok, ügyel arra, hogy gyenge szériát nem hoz be és ár/érték arányban is jó legyen.

    Most éppen ezt a JVC-t nézem és aki idáig látta meglehetősen le volt nyűgözve a képétől és főleg az árától. Ez nem a reklám helye nem eladó! :)

    [ Szerkesztve ]

    Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

Új hozzászólás Aktív témák