Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jamboo529

    senior tag

    TV vásárláson töröm a fejem, de a fórumot olvasgatva lehet, hogy rossz helyen járok (1milla TV-ért?)
    Szóval a jelenleg a nappaliban van egy SAMU LE40C550. Nincs vele különösebb bajom, bár a CI+ foglalat szerintem behalt benne és nem érzékeli a UPC-s kártyát, korábban ment vele. (kénytelen voltam visszatérni a boxra. :( ) A TV-hez van kötve még egy 1. generációs WDTV live, ami egy NAS-ról szedi a filmeket, sorozatokat. A lényeg. Van 2 fiam, akik folyton a TV-n lógnak, és nekem már elegem van a Mancs őrjáratból, meg a hasonló mesékból. Arra gondoltam kapnak a szobájukba ők is egy TV-t.
    2 opció van:
    Kapnak ők egy újat, kisebbet, vagy megkapják ezt, és én kapok újat, nagyobbat. :)
    A kérdéseim::::
    --- Van-e olyan TV most a polcokon, amire érdemes lecserélni ezt a mostanit? (max 3D érdekelne, ha van értelme, létjogosultsága) Nem tudom miket pakolnak mostanság a TV-kbe.
    --- Igen / Nem válasz esetén pedig tippeket kérnék a két variáció best buy kategóriára.
    Mondjuk 32-40" ha nekik lesz új. Nem kell bele semmi extra, esetleg CI+ foglalat meg ha van LAN (NAS tartalmának olvasására) és tud videót (1080p) lejátszani.
    A másik verzió, ha ide lesz az új, akkor mondjuk 40-48" (ettől feljebb nem jó, mert csak 120cm hely van szélességre.) 3D verzió, ha érdemes. PVR támogatás, CI+.
    Bocs a bőléért, remélem kapok választ.

Új hozzászólás Aktív témák