Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zedcon

    tag

    válasz zedcon #24915 üzenetére

    Köszi az infókat amiket írkál mindenki. Levontam a tanulságot, néha/gyakran a rondább kinézet jobb!
    Inkább a belépőszintet választom a normális kínai hagok világába és rendeltem egy ilyet az Aquából. Érdekes a Media Marktban duplaanyiba kerül ugyanaz. Tényleg Hülyék akik ott vásárolnak?
    Genius 1250B 2.0

    Vehetnék úgyan jóval drággábat is még ezzel szemeztem:
    Thonet & Vander Kürbis (no Bluetoot faxság), de ha nincs semmi mély és tompa, meg dobozos hangja van bejáratás nélkül akkor kell a kutyának. Van nekem otthon Magnat, meg KEF Coda 120-as hangfalam, de azok se kiegyensúlyozottak, az utóbbi drágaságból a alsó-közép hangok durván hiányoznak, dob alig hallatszik. Remélem ez a kis géniusz majd beválik a fürdőszobába ahova szánom és egy jó befeketetés lesz.

    Pontos vagyok mert mérnök, de van mikor eldobom az agyam. Lelkes Újonc vagyok 2003 (!) óta :)

  • zedcon

    tag

    válasz zedcon #24931 üzenetére

    Na megvettem a Genius 1250B-t és mivel nagyon kritikus és szókimondó férfi troll vagyok, elég annyi, hogy kb 5 órán keresztül ment rajta néhány (6-7) Madonna szám ismételődve mert lusta voltam kikapcsolni, takarítottam a szobámat. Lefekvés előtt volt csak az az érzésem, hogy ki kéne már kapcsolni, mert unom ezt a zenét. A barátnőm csak helyeselt, de soha nem mondta, hogy be kéne már tenni más zenét. Valahogy egyszerre meleg és részletgazdag hangja van ennek a hangszórónak nem olyan fémdómos, klasszikus zenékhez és emberi hanghoz kiváló KEF Coda nagyhangfalaimnál, ami idővel bántja a fülemet ha sokat megy rajta zene. Ez a kis hangszóró lenyom sok nagyot abban biztos vagyok! Hiába randa és kocka (konvencionális), nagyon jó közép-mély tányér lehet benne és magas csilingelő hangok se hiányoztak. Igazi mindenes. Köszönöm, hogy javasoltátok belépőszintre, nem bántam meg, hogy ezt vettem és nem holmi Kürbist 3x drágábban. Az Aquaban ~10800, a MédiaMarktban ~22900 Ft. Döbbenet az árkülönbség, de jó hangfalpár az tény és elteszem jó mélyre az Altec Lansing 2.1-es szettemet, mert nagyon untam már a műanyag hangot a laptopom mellé. Szal kösz a tippet az összefoglalóban!

    Pontos vagyok mert mérnök, de van mikor eldobom az agyam. Lelkes Újonc vagyok 2003 (!) óta :)

  • XtremLor

    őstag

    válasz zedcon #24952 üzenetére

    Az MM -re csak egyet lehet irni! "Mert hulye azert nem vagyok!" :D

    "Legen...Wait for it...Dary"

Új hozzászólás Aktív témák