Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vinczepeter2

    csendes tag

    válasz lezso6 #34776 üzenetére

    Tényleg enyire nehéz?

    Ilyen szentségtörést más még nem csinált? Nem vettem semmibe egyébként. 1 hétig bújtam a netet, és az összes kritikát elolvastam az ajánlottakról (már amelyikől találtam) köszönet érte, de bizonyos szempontok miatt végül mégis másikat választottam. Megtehetem? Jogomban áll! Inkább az a fura, hogy ezután besértődtök és összezár a kör - utána inkább nem segítetek a másiknak :) Szánalmas!

    Ezt most már tényleg unom…

    Nem érted, persze hogy nem, ahhoz értelmezni is kéne a leírtakat. dundihoz hasonló szakértőből dunát lehet rekeszteni és ők sok-sok kritikát írnak online. ott sokan vannak akik dícsérik (pont a dinamikát és a teret :D) mások lehúzzák - abban azonban közös az álláspont, hogy a klipsch tölcséreknek megosztó a hangzása. Ha a sok külföldi kritikus véleménye eltérő - akiknek van összehasonlítási alapjuk…. Na kezded érteni? Az mind szubjektív vélemény. Ugyan ez a helyzet a fórumokan is: Van akinek tetszik, míg mások harsánynak gondolják és utálják. - Ők többnyire azzal jönnek hogy túlárazott. Dundika véleménye nekem egy a sok kritikusé közül - nem több, nem kevesebb és ez teljesen függetlenül attól, hogy ez az első hangfalam és nem hallottam mást…

Új hozzászólás Aktív témák