Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Alabástrom #31667 üzenetére

    A gyártó szerint csak teljesítménybeli különbség van a Sub7 és Sub8 között. Testesnek amúgy nem mondanám, amolyan lapos, unalmas, stúdiós hangja van, mint az A7X-nek. Persze ha kell, akkor nagyot tud ütni és halk hangerőn se veszít a minőségéből.

    Nem próbáltam mást (nem vagyok budapesti), vakon vettem, úgyis biztos jó alapon, mert több kedvenc előadom is ilyeneket használ (A7X meg A77X). S pont ezért nem ajánlom ezt a cuccot, mert nem ismerem a többit. Főleg, hogy itt szidják az ádámokat, mint a fene. :D

    Az F-ekben úgy tudom ugyanaz a ribbon magas van, mint az AX-ekben, s a karakterük is nagyon hasonló. Persze a minőség biztosan más. A mély egyébként lehet, hogy kevéskének tűnik, de itt nem a mennyiséggel van a baj, hanem egyszerűen csak nem megy elég mélyre, legalábbis az A7X-nek ez a problémája, hamar elfogy, kb 50Hz-nél, ami szerintem szánalmas. De addig a pontig szép feszes mélyet tudnak, a minőséggel nincs probléma. Pl a B3031-ekkel furán szól a Sub8, nagyon érződik, hogy nem egy ligában játszik az Adam meg a Behringer. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák