Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz foosballfun #26091 üzenetére

    Vagy a MICROLAB B73 ezen az 15 ezres áron nagyon megéri szerintem: [link].
    Azért jóval nagyob, mélyebb a hangfalak mérete, igényesebb a kivetelezés, cserélhető a hangfalkábel és a márka cuccai nem rossz hangzásúak, bár persze ez is Kínai termék, vannak hibás darabok. Szerintem megérheti a plusz 5 ezer Ft-ot ez.
    Egyetlen hibája talán hogy hátul van a hangszabályozó, de azt én pl. nem nagyon szoktam állítani, nekem fixen 50%-on van a hangerő, a mobilon, vagy a SET-TOP boxon állítom ezen belül a hangerőt.

    Az hogy a Geniusra 40W, a Microlabra 20W van írva semmi jelentősége nincsen, ez ne legyen szempont.

    [ Szerkesztve ]

  • domedee

    senior tag

    válasz foosballfun #26091 üzenetére

    Sziasztok!

    A lenti felsorolás jött kb össze. Sajna, a hangfalak lelki világába eddig nagyon nem merültem bele, de majd most. :)

    Mik a vélemények az alábbi hangfalakról? Egymáshoz viszonyítva + mekkora a különbség egy családon belül a kis/nagytesók között? Mennyire éri meg, hallható a különbség az árskála két vége között?
    MICROLAB SOLO6C
    SAMSON MediaOne BT4 / BT3
    THONET-VANDER Hoch
    EDIFIER R1280T
    MODE COM SHF120 / SHF80U / SHF56U
    HERCULES XPS 2.0 60 DJ Set
    SAL SAL 20 Aktív hangfal

    Illetve egy eléggé meredek gondolat, de mégis mennyire lenne elvetemült, hogy ha a jelenlegi régi Genius 5.1-emből a front-ot beraknám hátra, a bass/center maradna, mind rákötve a hangkártyára + az új sztereó menne rá a hangkártyára és így ha zenét hallgatok, úgyis csak sztereó hang jön ki, ami megy az újra. Míg ha mozi is megy, akkor meg meghajtásra kerül a szörrand is... ;] Tudom, :W

    Mire lehet számítani egy ilyen esetben? Ami eszembe jutott az az, hogy esetleg késni/sietni fog az új/régi rendszer egymáshoz? :F

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák