Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    válasz Francia91 #24933 üzenetére

    Az a baj, hogy kb fele-fele az elégedett, és elégedetlen tapasztalatok aránya, ez pedig egy 40 ezres tételnél szerintem nagyon alacsony. Nem tartom kizártnak, hogy tényleg tök jó hangfal, de így, hogy minden második cikk alapvető minőségi hibákról panaszkodik, nem merem megrendelni.

    Alapvetően ezt a hármat néztem át tüzetesebben, de annyira ellentmondóak és/vagy ritkák a tesztek, hogy teljesen tanácstalan vagyok. :( Meghallgatni meg sajnos nincs lehetőségem, mert Pécsen ha jól látom, egyik sem kapható.

    T&V Kugel
    - Ennél az a gyanús, hogy kb egy árva cikket se találok róla, ha meg mégis, az szinte kizárólag orosz. Ha tök jó vétel lenne, gondolom azért csak beszélnének róla az emberek. Plusz ha jól tudom, egy az egyben a Modecom másolata, csak drágábban, németnek álcázva, ergo nekem eléggé úgy hangzik, mint egy eleve vegyes értékeléseket szerző típus felárazott másolata. A kisebb modelljeiket mindenhol dicsérik, de a Kugel-t alig említik.

    Modecom MC-SHF120U
    - Erről írtam fent is, sokan panaszkodnak alapvető minőségi hibákról, bár erről legalább találok cikkeket, és gyakran dicsérik is, de ugyanannyi cikkben le is húzzák, ami nagyon elbizonytalanít. Több helyen egyenesen azt írják, gyengébb, mint a kisebb testvérei.

    Microlab Solo 6C
    - Erről találom összességében a legtöbb pozitív véleményt, de itt konkrétan még nem sokat hallottam róla. Erről mi a véleményetek ? Használ esetleg valaki ilyet ?

    Esetleg tud valaki ajánlani ebbe a körbe illő, hasonló típust, ami eddig elkerülte a figyelmemet ?

Új hozzászólás Aktív témák