Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoluska

    tag

    válasz B1T3 #22183 üzenetére

    Nekem van MC-HF100-am is, amiben ugyanez a hangszóró van, mint a Kürbisben, csak külön középsugárzóval megtámogatva. A mélyei rosszabbak, mint az SHF-80-nak, dobozhangú, hajlamos bebúgni. Ez alapján én nem biztos, hogy a Kürbist választanám. Igaz, nem kizárt, hogy a doboz hasraütés szerű méretezése okozza a gondokat a Modecomnál. A Kürbis sokkal kisebb doboz és hátsó reflexes, így akár egész mas hangzása is lehet.
    A Modecom nagyot lépett előre az SHF szériával, a 100-asról már kezd leperegni a fólia, a 80 pedig hibátlan, és jobban is szól. Az otthoni, lényegesen drágább monitorom után sem csalódás hallgatni. Sőt, van egy olyan előnye, hogy nem hallom vele a zene és a forrás hibáit, így a könnyűzenék nagyon élvezhetőek rajta. Komolyzenén sokkal jobban kijön a különbség, de azért az is élvezhető rajta. Én a vezetékes távirányítót is szeretem.
    Nem csodálkoznék, ha tényleg egy helyen gyártanák a T&V-vel. Mindenesetre jó, hogy bővült a választék, így lehet majd mást is ajánlani a három Modecomon és a kis Geniusokon kívül. Csak előtte legyen valaki bátor, és vásároljon be T&V-ből. :) Szerintem a Modecomhoz hasonól minőség várható, ami jó ár/érték arányt jelent.

Új hozzászólás Aktív témák