Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz schawo #21724 üzenetére

    És mit kezdenél a Prodipe belsejének adataival? Arról is megállapítanád, hogy Genius?

    Nem! Csak pusztán kíváncsiság, megnéztem volna az IC -k adatlapját. A Prodipe Pro 5 -ről személy szerint nem találtam se meghibásodás miatti negatív tapasztalatokat, se arról, hogy rossz lenne hangminőségre. Pro 5 -öt nem kritizáltam soha korábbi hozzászólásaimban sem! Sőt favorizáltam a BX5 -el szemben.

    Ellenben a BX5 -ről rengeteg felemás információ lelhető fel a világhálón! Mind hangminőség, mind felhasznált anyagok minősége tekintetében. Én értem, hogy 22W elég de ebben az árkategóriában megengedett a VPS? (Vakulj Paraszt System!!!) Magyarán hazudni a termék képességeit illetően! Akkor miért 40W ként hirdetik / LF? Pro5 -nek semmi VPS -e nincs. Nincs VPS dizájn, nincs VPS füzet és nincs VPS doboz hangzatos feliratokkal! De mivel a Pro5 olyan árszintbe került, ami már túl van az én lélektani határomon, nekem marad a BX5 boncolgatása! Ugyanis aktív fronton nincs más alternatívám! Annak örülnék a legjobban ha itt tódulnátok az ezen az árszinten levő alternatívákkal de ugye ilyen nincs! Már pedig megbocsáss de én akkor is hüledezek azon ha 60 ezer környékén genius színvonalat kapjak anyagminőséget tekintve. Ha már watt, bár én nem watt vadász vagyok de ennek kapcsán merült fel a csúsztatás a gyártó részéről. 2x20W -os az 1255A -m. Bőven elég! Ezért egyetértek veled, hogy normál esetben sosem fogom a határai felé vinni a BX5 -öst. A 2000A -m sem teljesít sokkal többet. 60W van ráírva. 2x30. Tekintve az IC -kt tudását 2x28W -ot tud. Filmnézésnél viszont érezhető az a kis plusz erő az 1255 höz képest benne, és ezt a kis plusz erőt elvárnám egy 60k -s cucctól is, kizárólag filmhez!

    1. Fórumhifizés értelmetlen. Hallgasd meg magad.

    Akkor mi célt szolgál ez a topic? Mi célt szolgál a Hi-Fi topic? Hi-Fi -ben egyszer kifejtettem, hogy annyira nem kell elmenni abba az irányba, hogy hogyan csilingel a magas és le lettem oltva, hogy az a topik arról szól. Akkor ez nem? Ez hallgasd meg magad topik lett? Mondtam már de mondom újra! Nem fogok közel 7 ezer forintot kifizetni és rászánni egy napot azért, hogy meghallgathassam a fővárosunkban a BX5 -öst! Hangfal árának 12% -át! Mert máshol nem lehet! Ajánlotok valamit. Vélemény? Hallgasd meg! Nem tetszik vagy kétségeimre keresek választ? Mehetsz melegebbre! Úgy vélem lassan ebbe az irányba megy el ez a topik! Beállsz a sorba vagy viszlát! DAC választással nem volt ennyi gondom és több segítséget is kaptam bizonyos emberek részéről.

    No de hagyjuk ezt! Arra még mindig nem kaptam választ, hogy a BX5 bekapcsoláskor ugye pukkan, mint a 2000A, 1255A nem, ott megoldották! Azt írták minden bekapcsoláskor vegyem le 0 -ra a hangerőt, hogy megóvjam a szerkezetet. Ezt ugye mindkét hangfal esetében meg kell tenni, ráadásul elég kényelmetlen helyen lesznek a potik. Ez pl. feltétlen szükséges? Ha igen a BX5 végleg elhullott, mivel esélytelen, hogy 20k -ért még analóg hangerőszabályzót is vegyek hozzá!

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák