Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz schawo #18319 üzenetére

    Zenét eddig is hallgattam az x-230-asommal, és nem lett telehányva tőle a sarok :D Szóval értem én hogy biztos minőségbeli fényév van aközött meg egy edifier között, de azért eddig sem panaszkodtam :) A geniusokat azért hagynám én ki amúgy, mert ismerősöknél nem vált annyira be (meg a márkát sem szeretem). A helyhiány relatív, panelben lakom, egy olyan nagyobb méretű asztalra kerülne, amin már így is itt a gép és két monitor :) Szóval annyira sok helyem nincs, de nem is tudom mennyire lenne hozzá szükség. De én is úgy látom, hogy maradnak a Modecom-ok és az Edifier-ek.

    Edifier-ből egyedül egyet láttam, az 1600-asat, 25k-ért, de nem igazán tűnik számomra megnyerőnek a plazamarket, de lehet tévedek. Mindenesetre az 1600-as 2x16W

    A Modecom-okból pedig akkor kb az SHF56 lenne ideillő, 23k-ért (10+18W)x2 teljesítménnyel.

    Tud valaki valamit a plazamarketről? :) Vagy olyat, ami miatt a fenti kettő közül az egyiket kizárjam vagy előnyben részesítsem? :) Zúgás vagy ilyenek. A Modecomhoz szélesebb frekvenciasávot írtak, de pl zajszintet nem.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák