Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Mákos7észta #1378 üzenetére

    először is... MP3 kompatibilis = marketingduma
    a Z-4 vezetékes távirányítójára került egy olyan jack bemenet, amin keresztül egy jack-jack kábellel hozzá tudod kapcsolni a különféle eszközöket a hangrendszerhez
    De mivel az egész rendszer rendelkezik egy jack dugóval (ami nyilvánvalóan a számítógé hangkártyájába megy) így mindenféle külön kábel (jack-jack) nélkül tudod az mp3-lejátszót, stb.-t csatlakoztatni
    ezért mondtam hogy marketingduma, mert ugyebár a Z-3-on nincs közvetlen bemenet a távirányítón, de attól még ahhoz is lehet csatlakoztatni mp3-lejátszót

    A Z-4 dizájnosabb, ezért jobban megkérik az árát (sztem hangra mindekettő egyforma, de kérdezd meg VaniliáRönköt, neki asszem Z-4-es rendszere van)

    a Genius 1250X-nek meg szép hangja van az elmondások szerint, de földrengető mélyeket nem kell tőle elvárni, mindenesetre az összképe szép, egyenletes... A Z-3 és Z-4-nek erősek a mélyei (az 1250X-hez képest) de határfreki alatt már nem teljesít (nem is várható el tőle, ugyanis nem 8''-os a mélynyomóban a driver [hangszóró], hanem csak 4'', ami elől látható, az csak egy látványelem, ami valamilyen funkcióval rendelkezik ugyan, de nem az a hangszóró...)

    a kedvedet nem akarom elvenni egyiktől sem, nekem Z-3 van, és én személy szerint meg vagyok vele elégedve... a középhangok néha tényleg hiányoznak, de Audigy 2ZS-sel elég jól sikerült korrigálnom a hangképet, így most elég szépen szól

    egy jó tanács, ami egyben a legfontosabb is : Vásárlás előtt meghallgat, aztán dönt, aztán megvesz, ha tetszik!

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák