Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redbull86

    aktív tag

    válasz Lalikiraly #12006 üzenetére

    Fent van meg lehet lesni!

    Direkt losless zenével teszteltem,. sajna nem jött át ezen a teló hangszórón amennyire szerettem volna.

    Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

  • dudika10

    veterán

    válasz Lalikiraly #12006 üzenetére

    Mondtam én egy szóval is, hogy a z906-os jó? Vagy hogy jön ide?

    Nem baj, ha nem kínai kezek munkája, sőt, én kifejezetten keresem nagyon gyakran a magyar termékeket, de ha klasszisokkal rosszabb mint az, amit egyes kínai gyárak tudnak produkálni, akkor hiába magyar...

    Klipsch? Melyik Klipsch? A promedia sorozat, ami csak nevében Klispch? De, szerintem az nagyon is ide tartozik.
    Például a Promedia Ultra 2.0-val a Creative, aki sokkal kisebb név audiotechnikában mint a Klipsch, a T20-as modelljével simán felvette a versenyt azonos áron, ráadásul jobb összeszerelési és anyagminőséggel.

    "Tény szólni még nem hallottam a SAL 20 ast"
    Akkor hogy érthetsz egyet Tibe-vel?
    Semmit nem tudok az új Lamborghini-ről, de szép és erős a motorja, megéri az árát. :U

    Nincs szükség 20 centis mélyre ahhoz, hogy testes mélye legyen egy doboznak. 5"-os hangszóróval már beszélhetünk mélyről, normális (ne adj Isten ideális) esetben.
    Kíváncsi volnék, hogy kinek van 4 méter az előtte és mögötte levő fal közt (40Hz-es hang félhullámhossza nagyjából)...

    Az R600 2*1,2W-ja márpedig nem túl bizalomgerjesztő. Kezdjük azzal, hogy az USB össz-vissz 2,5W-ot ad le, nyilván D osztályú erősítőt kell használni, ha evvel mi akármit akarunk kezdeni. A DAC résznek is van fogyasztása. Nagyon jóindulatú, sőt, egyenesen naiv vagyok akkor, ha én elhiszem, hogy 2*1,2W kijön belőle. De ha ki is jön belőle, akkor is olyan érzékeny hangszórókat kéne használni, amilyeneket biztos nem használtak. Szóval eléggé korlátoltak a lehetőségei szegénynek már papíron is az USB táplálás miatt (persze ezek a korlátok a mai mainstream zenékkel, amik a loudnesswar áldozatai lettek, nem (feltétlenül) jönnek elő).

    szerk.: Ezt hol olvastátok egyébként, hogy nem szabad 40% fölé tekerni a hangerőt amíg nincs bejáratva?
    Ki dönti el egyáltalán, hogy mikor van bejáratva? Mi az a 40%? Lineáris potméter esetében a 40% nem ugyan az, mint exponenciális esetében például.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák