Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Gampa #10105 üzenetére

    Lényegesen máshogy szólna. Ez a helyes megfogalmazás, mert a "jobb" szerintem szubjektív. Nekem Logitech Z-5500-am volt. Istenkirály volt mozizni. Betettem egy zenét és rögtön kiderült, hogy a sub nem szól, hanem búg. Gondolom a vékony fal meg a kevés liter, de a mélytartományban dolgozó hangszerek felismerhetetlenek voltak egyenként a zenében, nem volt részletes a zene. A középtartományban akkora lyuk van, hogy átestem rajta, a magastartomány egy része egész jó, szóval én zenét utáltam hallgatni rajta, de mozizni meg imádtam vele. Az Edifier részletesebb lesz valszeg a mostanidnál, viszont mélyben meg nem lesz akkora hangnyomás és magasabban fog kezdődni a mélytartomány, persze ezért torkon fognak harapni, de közérthetően kopogósabbnak, erőtlenebbnek érezheted egy filmnél ha a mostanid nagyon bejön. Szerintem.

    Szerintem az ABX teljesen fals kutatás kiszélesített értelemben. Szerintem csak akkor van értelme egy hangmintás tesztnek, ha a kontroll csoport homogén a hangkeltő hangszóró vonatkozásában, különben értékelhetetlen az eredménye.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák