Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rhrhm

    csendes tag

    válasz Pxs #7029 üzenetére

    Közben próbálom leinformálni a céget akinek a honlapján láttam 35k-ért, mert a többi dolog amit árul, már egy kicsit idejétmúltnak tűnnek, szerintem már vagy 2 éve nem is frissítették az adatbázisukat, meg lehet hogy már meg is szűnt a cég mert eddig semmit se reagáltak a mailemre. Más oldalakon meg nem találtam mx5021-est, csak a pixmania hírdeti, de tőlük biztosan nem rendelek semmi. Itt közben többen írtak wireless rendszerről, a klipsh promedia wirelesse biztosan nem egy rossz darab, +nem hangkártyafüggő. most egy sb-live24 usb-s külső hangkártyám van ami a yamahát elég szépen meg tudja szólaltatni. Ha véletlenül tudna valaki magyarországon wirelesses klipsch promediát az írjon, mert nálam még mindig az volna a favorit, csak nem találok sehol, egyedül amazon.com-on lehetne rendelni, de ahhoz meg még nem nagyon értek, meg talán egy kicsit rizikós is de mind1. Még az Acoustic energy aego m-ről nem nagyon láttam véleményt, ha valaki tud róla mondani valami meggyőzőt azt szívesen várom

Új hozzászólás Aktív témák