Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoldy

    tag

    válasz AMDFan #20783 üzenetére

    Eddig nem kapkodtam, ezután sem fogok. Hétfőn elmegyek megint hallgatózni aztán eldöntöm... (Hitspace-be már lassan megutálnak annyiszor voltam vásárlás nélkül :U ) Subot biztosan nem vennék hozzá. Az azért sok. Kipróbáltam mr6 mellé is az mr10-et. Szörnyű volt. Azt csinálta amit kellett de folyamatosan vettem le a hangerőt /mert nekem nagyon túldominált/ mígnem azt vettem észre, hogy koppan a poti. Ott volt jó. :D A közép magas tartomány egyébként biztosan szebb a Genelecen de ja. Azért valamennyi mély nem árt és az a 4" lehet kevés lesz.

    Még jó, hogy most vettem tőled állványt! -1 pont a Genelecnek... :DD

    (#20784) TigerCat: De lesz különbség csak rossz értelemben. Amíg egy 5-6,5" mélye szépen betölt egy kis méretű szobát addig egy 8" mélyei "meg fognak zavarodni". A kis szobában össze-vissza verődő /interferáló/ mélyek dinamikátlanok lesznek. Nem üt hanem puffog, dörmög majd a hang mert bizonyos hullámok kioltják míg bizonyosak felerősítik egymást. Ez különösen nagy probléma ha a szoba kicsi ÉS a dimenziói egyenlőek vagy egymás többszörösei, ahogyan az a te képeden is látszik. Egy 5-6,5" sokkal jobb eséllyel fog határozottabban szólni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák