Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubííí

    senior tag

    válasz kovlui #2909 üzenetére

    Jótállással/garanciával kapcsolatban már én is kérdezősködtem,az alábbi helyekről kapott válaszok alább olvashatóak. MediaMarkt: Köszönjük megkeresését.
    Webáruházunk felületén helyesen szerepel az információ, 24 hónap garancia vonatkozik a fő készülékre, 12 hónap korlátozott az akkumulátorra. LenovoShop: Már 2év garanciával kapható az összes Lenovo telefon. Pár napja változott a garanciaidő. Rendelés így is leadható. Hétfőtől a számlák mellé 2éves gyártói garancia levelet állítunk ki. LenovoShop: A "háztól-házig" garancia érvényben van díjmentesen. Az esetlegesen meghibásodott készüléket futárunk díjtalanul szállítja. Lenovo szerviz: A Lenovo az EU-n belül értékesített készülékekre két év garanciát vállal. Üdvözlettel, TMX Mobile Solution Szerviz Kft. Lenovo szerviz: A készüléket leadhatja javításra budaörsi ügyfélszolgálatunkon, illetve a vásárlás helyén. Kérjük, a készülékkel annak töltőjét és akkumulátorát is küldje el számunkra. Futár megrendeléséhez kérjük, küldjön egy e-mailt a lenovo@tmx.hu címre a következő adatokkal. Ezután kollégánk megkezdi az adatok feldolgozását, majd előzetes egyeztetés után kiküldjük a futárt a készülékért. *Ha a készüléknek olyan hibája van, amire a garancia nem terjed ki (pl. nem rendeltetésszerű használatból származó hiba), a futárszolgálat költségét az ügyfélnek kell megtérítenie és a javítási költséget is. Ilyen esetben kérjük, érdeklődjön előzetesen az info@tmx.hu címen a javítás lehetőségeiről. Euronics: Személyesen bent voltam és megkérdezték a szervizt,a válasz szintén 2 év volt. Többek között,ezért is döntöttem ez a készülék megvásárlása mellett,véleményem szerint nem mindegy,hogy 1 vagy 2 év a gari.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák