Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobby_30

    tag

    válasz Ájvé #6398 üzenetére

    A párom SFG vonalon tanul immár január óta, egyébként az én indíttatásomra kezdett csoportos edzésekre járni. Így van lehetőségem testközelből megnézni a foglalkozásokat. A haladó csoportban is vannak akiknek kifejezetten rossz a mozdulatuk, de gondolom ez egyéni képességektől is függ. Az én megítélésem szerint 50 emberből kb 10 embernek kiváló a gyakorlat végrehajtása, 30-nak elfogadható, 10-nek kifejezetten rossz. Tehát egy instruktor által tartott edzésen is látni kifejezetten gyenge gyakorlat végrehajtást és mégsem hallani komolyabb sérülésekről. Meggyőződésem hogy egy kispályás focin egy sima sörmeccsen sokkal több sérülés történik mint a bellezők közt.
    A könyvet régen olvastam és nagyon sokat tanultam belőle, de sajnos jelenleg nincs a tulajdonomban. Tehát akkor végül is miért íródott meg ha csak instruktortól lehet elsajátítania gyakorlatokat? Komolyan érdekel a dolog.Ugyanis én Pavel helyében amennyiben nem tartom helyesnek a gyakorlatok könyvből való elsajátítását akkor nem írok egy könyvet teljesen kezdőknek.

Új hozzászólás Aktív témák